Lotnik Twardogóra pokonał Grom Siekierowice 4:0

Olesia25
Olesia25
Podczas czwartej kolejki klasy B seniorów piłkarze Lotnika Twardogóra pokonali w wyjazdowym spotkaniu zespół Gromu Siekierowice 4:0.

Pierwsza bramka padła kilka chwil rozpoczęciu spotkania. Dobre prostopadłe podania Tomasza Miziniaka wykorzystuje "Diako". Niespełna 10 minut później niezłe dośrodkowanie z prawej strony Kołeczki, Przemek mija dwóch rywali i technicznym strzałem umieszcza piłkę w w siatce. Przy kolejnych dwóch trafieniach asystowali kolejno Szeliga oraz Okoń.

W drugiej odsłonie gospodarze ratują swój honor po strzale głową jednego z napastników. Kamil Balas w końcówce ma jeszcze szanse na zmianę rezultatu jednak piłka po jego strzale z kilku metrów wędruje wysoko nad bramką. Warto podkreślić dobrą grę defensywy Lotnika, szczególnie w pierwszej połowie. Gra całej czwórki dyrygowanej przez Jacka Radgowskiego była nie do sforsowania dla zawodników dotychczasowego lidera rozgrywek.

Autorem wszystkich goli był Przemysław Diakowski.

źródło: kslotnik.futbolowo.pl